Názory našich zákazníků

Přidat novou recenzi
Děkuji za instalaci klimatizace TOSHIBA Shorai Edge 3,5 kW do našeho domu.Dodání i montáž proběhly v pořádku a klimatizace spolehlivě topí i chladí. Tuto firmu mohu 100 ℅ doporučit pro výběr klimatizace. Odborná pomoc při výběru typu klimatizace, rychlá a bezproblémová montáž, tichá a kvalitní klimatizace.
Kosař
(Hradec Králové)
Firmu ADK Klima můžu všem doporučit. Výborná komunikace od začátku projektu až po současný stav - realizace topení ve starším RD domu. Zařízení Toshiba Split. Rychlost odbornost a výsledná spokojenost a to i se servisem.
Milan Kvašinský
(Černilov)
Musím uznat, že ADK Klima udělala profesionální práci při instalaci tepelného čerpadla. Kvalita provedení byla příkladná. Stroj pomohli nastavit. Vždy po sobě uklidili, byli flexibilní v čase prací. Děkuji Krčál
Krčál
(Srch)
Dodání a montáž klimatizace TOSHIBA do našeho rodinného domu proběhla vpořádku dle domluvy. Firmu ADK Klima mohu všem doporučit pro jejich spolehlivost a profesionalitu.
Petr Sobota
(Praha)
ADK Klima s.r.o. doporučuji všem, co si potrpí na kvalitě, rychlosti montáže a to za rozumnou cenu.
Tomáš Pešek
Vybrali jsme si ADK Klima. Vysoce profesionální přístup, objektivní posouzení řešení zavedení klimatizace do panelákového bytu. Celková příprava a realizace proběhla rychle, montáž byla kvalitní, bez problémů. Cenová nabídka velice dobrá, odpovídá kvaliktě zařízení a montáž WiFi bez problémů za přístupnou cenu.
Stanislav Filip
ADK Klima s.r.o mohu jen doporučit ... kdo chce kvalitu a profesionalitu JSTE ZDE SPRÁVNĚ !! S panem Klikou (jednatelem ) jsem vybral klimatizaci pro Rodinný dům ve verzi Daiseikai od Toshiba -MultiSplit ( 5 vnitřních jednotek ) . Vše co bylo domluveno proběhlo bez odkladu a dle plánu . Montáž byla těžká/složitá a komplikovaná ... výsledek ? Perfektní !! Po cca 6. měsících jsem se poohlížel i po tepelném čerpadle ... opět jsem oslovil pana Kliku... výsledkem našeho jednání je úsměv na tváři a komfortní teplo v celém rodinné domě cca 250m2 u Hradce Králové . použito: Toshiba Estia 14KW + 300L nerez zásobník na teplou vodu. DĚKUJI ADK !!
R D
(u Hradce Králové)