PF 2023

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné prožití svátků vánočních a hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2023


Více informací

Podporujeme tělesně a zdravotně postižené.

Společnost Podpora Naděje s.r.o. byla založena 25.11.2011 p. Pavlem Součkem v Jindřichově Hradci. 

Zaměstnáváme tělesně a zdravotně postižené a to v 2 a 3 stupni invalidity, více než 50% OZP. 


Více informací

DOTACE - NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

     Dotace " Nová zelená úsporám " je dostupná téměř pro každého a přináší řadu výhod nejen pro ty, kteří ji v využijí. Prioritním cílem programu je další snižování emisí skleníkových plynů a jiných znečisťujících látek do ovzduší . Šetří jak výdaje za energii a pitnou vodu, tak i za vstupní investici a zhodnocuje nemovitost. Zároveň platí, že se při kombinaci více úsporných opatření zvyšuje i celková výše získané podpory.

    Dotaci lze získat i na výměnu elektrického vytápění za tepelné čerpadlo pro teplovodní systém vytápění s (i bez) přípravou teplé vody a tepelné čerpadlo  vzduch-vzduch. Dotaci nelze čerpat pro výměnu plynového kotle.

 


Více informací

Kotlíkové dotace 2021 - 2022

 V září 2022 skončí možnost provozování kotlů první a druhé emisní třídy, což bylo stanoveno zákonem v roce 2012. Vyměňte Váš starý kotel za TEPELNÉ ČERPADLO ! 
https://www.sfzp.cz/dotace-a-pujcky/kotlikove-dotace/domacnosti-s-nizsimi-prijmy/

     S tepelným čerpadlem můžeme využívat energii okolního prostředí, která je zadarmo. Ta se přidá k energii spotřebované na pohon čerpadla a všechnu energii dohromady pak máme k dispozici pro vytápění a přípravu teplé vody. Tepelná čerpadla nám proto mohou ušetřit až 60 % nákladů na vytápění domu a přípravu teplé vody.                                 S otázkami, jaké tepelné čerpadlo vybrat, jaké optimální umístění pro něj zvolit, jak ho napojit na otopnou soustavu, jaký zvolit optimální režim vám rádi poradíme včetně dodání a odborné montáže potřebné pro získání kotlíkové dotace.


Více informací

PF 2022

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné prožití svátků vánočních a hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2022 . 

 


Více informací

Podporujeme - ADK Klima Racing Team - Radek Lamich - 300 SSP, 300 zatáček Gustava Havla , Hořice 2021

Podporujeme motocyklového jezdce Radka Lamichova a děkujeme mu za skvělou reprezentaci v nové třídě 300 SSP.


Více informací

Novinka 2021 - TOSHIBA HAORI

V dubnu 2021 byla na trh uvedena nová designová klimatizační jednotka TOSHIBA HAORI. První jednotka s textilním designem na trhu. Skutečně designová jednotka s unikátním textilním opláštěním, která vytváří individuální design nejen svým vzheldem, ale díky vašemu vkusu. Díky WIFI adaptéru, který je součástí dodané jednotky, můžete klimatizaci pohodlně ovládat a kontrolovat mobilní aplikací na dálku. 


Více informací

PF 2021

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné prožití svátků vánočních a hodně zdraví a štěstí v Novém roce. 


Více informací

Radek Lamich - ADK Klima Racing Team - 300 ZGH Hořice 2019

Fantastický úspěch našeho jezdce Radka Lamicha, kdy po sobotní smůle v trénincích vybojoval i z nevýhodné deváté pozice na startu první místo v nedělním závodě 125SP. Děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se na podobné úspěchy v nové třídě 300 SSP.


Více informací