O společnosti

Naše společnost se zabývá dodávkami, montážemi, projektováním, servisem a poradenstvím v oborech vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, topení a tepelných čerpadel. Jsme schopni zajistit kompletní dodávky TZB.
Dbáme na kvalitu, profesionalitu a spolehlivost v nabízených službách. Velký důraz klademe i na eliminaci vedlejších nákladů, abychom i při zachování uvedených hodnot, dokázali zákazníkovi nabídnout zajímavé ceny.

Historie

Společnost ADK Klima s.r.o. byla založena na začátku roku 2011. Sídlo společnosti se nachází v Hradci Králové v ulici Vážní 884 (Skladištní oblast). Již od svého vzniku se společnost ADK Klima orientovala zejména na zákazníky a zakázky v průmyslovém odvětví. Bylo navrženo, vyprojektováno a v praxi ověřeno mnoho specifických řešení aplikace průmyslové vzduchotechniky a klimatizace. To že se na nás zákazníci opakovaně obracejí s dalšími projekty a aplikacemi je pro nás oceněním a známkou jejich spokojenosti s naší prací.

Náš tým

Pilířem společnosti jsou odborníci s více než desetiletou praxí v dodávkách, montážích, projektování a servisu vzduchotechniky a klimatizace a dalšího technického zařízení budov.
Statutárním orgánem společnosti jsou jednatelé (a zároveň společníci) Ing. Martin Klika a Vladimír Dohodil. V současnosti tvoří náš pracovní kolektiv 15 osob a spolupracujeme s mnoha spolehlivými obchodními partnery, renomovanými výrobci a subdodavateli.

Kde působíme

Působíme na celém území ČR a v případě zájmu zajišťujeme i dodávky do zahraničí. Sídlo společnosti se nachází v Hradci Králové ve Vážní ulici č.p. 884.

Více v kontaktech

Cíle společnosti

Cílem společnosti je poskytnout zákazníkovi kompletní servis v oboru technického zařízení budov k jeho plné spokojenosti. Cílem poskytovaných služeb je zabezpečit komfortní provoz instalovaných zařízení, při nízkých provozních nákladech, směřujících k úspoře energií a minimalizaci investic do jejich oprav a údržby. Provoz technického zařízení budovy musí být takový, aby provozovateli umožnil soustředit se nerušeně na jeho vlastní činnost, provoz vlastní výrobní technologie a její údržbu.