Přípravář rozpočtář zakázek

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail - info@adkklima.cz .

Technik servis klimatizace

Technik pro montáž klimatizace

Vedoucí zakázky - project manager TZB

Náplň práce:
• zajištění realizace zakázek v oboru TZB (vzduchotechnika, klimatizace, chlazení),
• příprava zakázky, tvorba cenových nabídek,
• řízení zakázky, komunikace se zákazníky.

Nabízíme
• zajímavou práci v rozvíjející se společnosti,
• odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání,
• motivující finanční ohodnocení,
• notebook, telefon, služební automobil,
• sick days.

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání,
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office),
• znalost stavebních výkresů a technické dokumentace,
• samostatnost, organizační dovednost,
• praxe v oboru vítána,
• řidičský průkaz skupiny B
• ochota učit se nový věcem,
• znalost AJ/NJ - výhodou.

Projektant TZB – vzduchotechnika

• projekční činnost TZB (vzduchotechnika, klimatizace, TČ),
• technická podpora realizačního týmu, tvorba rozpočtů a cenových nabídek.

Nabízíme:
• sick days

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru TZB,
• zkušenost s kreslícími programy (Autocad, Cadkon, ...),
• samostatnost,
• řidičský průkaz skupiny B,
• znalost AJ/NJ výhodou.