Nový Showroom klimatizací a tepelných čerpadel Toshiba společnosti ADK Klima s.r.o.

Vážení zákazníci. 

Vybíráte klimatizaci nebo tepelné čerpadlo a nemůžete se dostatečně zorientovat v nepřeberných nabídkách různých zařízení a řešení na dnešním trhu? Potřebujete poradit s vhodným řešením pro Vaši konkrétní aplikaci? Nebo by jste jen rádi viděli a vyzkoušeli si kvalitní klimatizaci nebo tepelné čerpadlo osobně?

Využijte jedinečné příležitosti a přijďte navštívit náš nově vybudovaný SHOWROOM KLIMATIZACÍ a TEPELNÝCH ČERPADEL TOSHIBA v naší firmě ADK klima s.r.o. na adrese Vážní 884, Hradec Králové, 50003 (Skladištní oblast - vstup do areálu ADK Klima z ulice Výrobní).

Naši odborníci Vám rádi předvedou různá klimatizační zařízení od standardních modelů až po modely prémiové, vysvětlí různá provedení a jejich vhodnost či nevhodnost pro Vaši instalaci a Vy si budete moci vyzkoušet jak se různá zařízení chovají v praxi. Na "vlastní uši" můžete prověřit i pověstnou nízkou hlučnost zařízení Toshiba. Tepelné čerpadlo vzduch-voda Toshiba Estia je zde instalováno přímo pro vytápění administrativní budovy ADK Klima ve které je showroom umístěn a Vy tak získáte reálnou představu o provedení instalace strojovny vč. ohřevu TUV.

Když našim odborníkům předložíte základní údaje o prostoru, kde chcete klimatizaci či tepelné čerpadlo instalovat, získáte i velmi rychle návrh vhodného řešení vč. ceny zařízení a orientační ceny kompletní instalace.

Samozřejmostí je i možnost návrhu a dodávek vzduchotechnických systémů a jejich kombinace s klimatizací či tepelným čerpadlem.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Team ADK Klima s.r.o.

Fotografie