Projekce a poradenství

Naše společnost se velmi často zaměřuje na řešení nestandardních a složitých systémů v oboru technického zařízení budov. Zejména u takovýchto projektů věnujeme velkou pozornost úvodní studii a analýze situace, kterou důkladně prodiskutujeme se zákazníkem, kdy se snažíme co nejpřesněji identifikovat zákazníkovi požadavky a očekávání. Naše společnost Vám poskytne konzultace a návrh vhodného systému přes tvorbu všech částí projektové dokumentace – podklady do dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení, dokumentace pro výběr dodavatele, dokumentace prováděcí až po vytvoření dokumentace skutečného stavu.

Neomezujeme se pouze na projektování vzduchotechniky, klimatizace a vytápění, ale jsme schopni zaštítit kompletní aplikace technického zařízení budov vč. systému měření a regulace (MaR), elektrorozvodů (EL), zdravotních instalací (ZTI) a stavebních úprav.

Provádíme též kontroly a posudky již zrealizovaných VZT a klim. systémů. V oblasti odborných posudků spolupracujeme i s TÜV SÜD Czech s.r.o..

Požádat o nabídku